Holle Organické pokračovací mléko 3

Neohodnoceno
Značka: Holle
309 Kč
Skladem (3 ks)

Holle Organické pokračovací mléko Formule 3 je vyrobeno z 99% z organnicky vypěstovaných složek. Mléko použité v naší formuli pochází z krav pěstovaných na biodynamických farmách (Demeter) které dodržují vhodné prostředí pro chov. Všechny naše farmy přísně dodržují EU pravidla pro organické hospodářství a navíc přísnější mezinárodní pravidla Demeter kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: odstředěné mléko ** ( Německo) , syrovátka * částečně odmineralizované, rostlinné tuky* ( palmový olej* , slunečnicový olej* , olej ze semen řepky olejky*) , maltodextrin* , odtředěný mléčný prášek **, škrob*,Calcium karbonát , Vitamin C, laktát železa,Vitamin E , sulfát zinku , niacin, Calcium D-pantothenat,sulfát mědi , Vitamin A , Vitamin B1 ,Vitamin B6, Mangansulfat , potassium jodát, kyselina listová , Vitamin K, sodium selenát, Vitamin D

Země původu: Německo

Příprava: Instantní příprava – připraveno za několik minut . Jen přidejte převařenou vodu a dobře zamíchejte .

Výroba: Holle Organické pokračovací mléko Formule 3 je vyrobeno z 99% z organnicky vypěstovaných složek. Mléko použité v naší formuli pochází z krav pěstovaných na biodynamických farmách (Demeter) které dodržují vhodné prostředí pro chov. Všechny naše farmy přísně dodržují EU pravidla pro organické hospodářství a navíc přísnější mezinárodní pravidla Demeter kvality .Chování našich krav na svěžích biodynamických loukách je důvodem nejvyšší kvality použitého mléka v naší prémiové dětské výživě. Demeter farmáři se vyhýbají bolestivému odstranění rohů krav .Další důležité složky jsou organické rostlinné oleje které dodávají vašemu děťátku základní nasycené kyseliny . Organický škrob a maltodextrin získaný z obilí činí Organické pokračovací mléko Formule 3 krémovým a sytým . Zbývající 1% složek jsou vitaminy a minerály které jsou nezbytné pro vývoj vašeho děťátka a jsou vyžadovány podle předpisů EU . Poznámka: Mateřské mléko je nejpřirozenější a nejvhodnější výživou pro vaše dítě – obsahuje všechny potřebné výživové složky a vitaminy .Proto Holle doporučuje kojení . Navíc intenzivní kontakt mezi matkou a dítětem během kojení podporuje pocit harmonie a bezpečí dítěte .Doporučujeme abyste se informovali u výživového poradce , doktora , porodní asistentky o důležitosti kojení .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská tradiční značka dětské bio výživy